Kdo jsem

Více o mně

Rád vás poznávám

Pavel Tomáš

Řehák

Digikluk

Digitální tvůrce

Pracovník s mládeží

Cestovatel

Můj příběh

Pavel Tomáš Řehák.

Jsem aktivní student oboru PR a Marketingová komunikace, předtím jsem také studoval politologii a mezinárodní vztahy v ČR i zahraničí. Postupem času jsem našel obrovskou vášeň ve spojení dvou obohacujících zájmů - v oblasti práce s mládeží a digitálního marketingu.

Nejdříve jsem získal rozsáhlé zkušenosti a cenné dovednosti v oblasti školení, vzdělávání a práce s mládeží skrze stáže ve vládní sféře, dobrovolnictví v neziskových organizacích a účast na mezinárodních výměnách a konferencích. Měl jsem tak možnost prosazovat politiku mládeže na 4 kontinentech.

Díky této kombinaci dvou zájmů jsem se naučil přemýšlet kreativně a podnikavě. Vrátil jsem se k tvorbě webů, které byly vždycky moje hobby a v roce 2018 jsem začal pracovat jako freelancer na digitálních projektech u prvních klientů. Od té doby se učím hlavně skrze praxi, ale soustředím se dál na prohlubování znalostí v oblasti online marketingu.

pavelrehak.com

Můj osobní web slouží k podrobnějšímu seznámení s mými aktivitami, ale i s projekty, kterých jsem se zúčastnil. Stránky jsou celé v angličtině. 🇬🇧

Další projekty

SKILL UP WITH ME

"Skill up with Pavel Rehak" je projekt a platforma, která pomáhá mladým lidem z celého světa získat nové zkušenosti, zlepšit dovednosti a najít lepší vzdělávací příležitosti, které jsou důležité pro další kariérní dráhu.

Czech Voyagers

Cestování je moje vášeň! Navštívil jsem přes 70 zemí a často cestuji proti kompasu, do méně turisticky vyhledávaných zemích mimo Evropu. Baví mě sdílet své zážitky a zkušenosti na instagramu a další příběhy na cestovatelském blogu.

Kontakt

Spojme naše síly

Pokud vás můj profesní profil a služby zaujaly, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit s nabídkou spolupráce. Může jít o audit, školení, nastavení a správu kampaní nebo tvorbu webu. V každém případě si rád vyslechnu vaši představu a udělám maximum pro její úspěšnou realizaci. Nezávazná konzultace zdarma je samozřejmostí.

Mobil

+420 731 928 336

Kancelář

Klimentská 2061/21

110 00, Praha 1

Email

pavel.rehak@digikluk.cz

Digikluk.cz | Pavel Řehák

Jsem zkušený specialista online marketingu a designer webů, který se v oboru pohybuje přes 4 roky. Baví mě pomáhat značkám být vidět a podporovat prodej služeb a zboží.

Kontakt

+420 731 928 336

pavel.rehak@digikluk.cz

IČO: 07976798

Nejsem plátce DPH.