Vzdělávání pro klienty

Nabídka kurzů

Nyní sleva 82 % s podporou MPSV.

Kurz nyní pouze za 2 682 Kč.

Reklama pro NGOs

Kurz reklamy pro neziskové organizace pro vás aktuálně připravuji.
  • Už brzy!

Nabídka školení a workshopů

Individuální, skupinová i firemní setkání

Vyznejte se v datech a nastaveních

Google Analytics 4

#data #mereni #cile #konverze

Naučte se správně vyhodnocovat chování uživatelů a potenciálních zákazníků na vašem webu. Měřte svůj organický dosah i placené kampaně v nejvíce rozšířeném analytickém nástroji, nyní v podobě GA4, a vytěžte ze svých dat co nejvíce.

Spravujte efektivně reklamu v sítích

Facebook a Instagram

#business.manager #meta.ads

Znáte ty nejvhodnější postupy a strategie, jak inzerovat na sociálních sítích Facebook nebo Instagram v roce 2023? Maximalizujte dosah, počet poptávek či účastníků na eventu nebo zvyšte hodnotu nákupů efektivně ještě dnes.

Jak na kampaně s umělou inteligencí?

AI v Google Ads | 2024

#umela.inteligence #keywords #reklamy

Ušetřete čas i peníze díky zapojení umělé inteligence do přípravy vašich klíčových slov, struktury PPC kampaní, marketingového mixu nebo prodejních textů v inzerci na internetu. Na školení se na vše podrobně podíváme.

Vyšperkujte svůj profil a stránku

LinkedIn

#kariera #firmy #hr #tipy.triky #personalni

Chcete být vidět na síti LinkedIn? Pomůžu vám maximálně vylepšit váš osobní profil nebo stránku vaší firmy či organizace. Díky školení se na stále populárnější sociální síti neztratíte, v organiku ani placené inzerci.

Konzultace zdarma

Pokud vaše placené kampaně nefungují a nepřinášejí očekávané výsledky, spojme se. Společně zjistíme, zda je ve vašich účtech prostor zlepšit celkový výkon a navýšit hodnotu konverzí nebo počet poptávek. Nechte okem zkušeného specialisty ověřit, že jsou vaše reklamy v dobrých rukou.

Kontakt

Spojme naše síly

Pokud vás můj profesní profil a služby zaujaly, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit s nabídkou spolupráce. Může jít o audit, školení, nastavení a správu kampaní nebo tvorbu webu. V každém případě si rád vyslechnu vaši představu a udělám maximum pro její úspěšnou realizaci. Nezávazná konzultace zdarma je samozřejmostí.

Mobil

+420 731 928 336

Kancelář

Klimentská 2061/21

110 00, Praha 1

Email

pavel.rehak@digikluk.cz

Digikluk.cz | Pavel Řehák

Jsem zkušený specialista online marketingu a designer webů, který se v oboru pohybuje přes 4 roky. Baví mě pomáhat značkám být vidět a podporovat prodej služeb a zboží.

Kontakt

+420 731 928 336

pavel.rehak@digikluk.cz

IČO: 07976798

Nejsem plátce DPH.